دسته‌ها

آموزش کامل برد در پوکر آنلاین
آموزش کامل برد در پوکر آنلایننحوه بازی

آموزش کامل برد در پوکر آنلاین – مقدمه

در این سری آموزش‌های پوکر شما به شکل دقیقی فرا می‌گیرید که چگونه در پوکر آنلاین برنده باشید!

اغلب مشاهده می‌کنید که افراد با قوانین پوکر آشنا هستند، اما همواره بازنده هستند، چرا که رویکردهای ساده‌ی چگونه برنده شدن در پوکر را نمی‌دانند! مطالعه این مقالات شما را به فردی تبدیل خواهد ساخت که می‌تواند پوکر را به شغل دائمی خود تبدیل کند و همواره از آن درآمد داشته باشد!

برای اینکه انگیزه داشته باشید و تا انتهای این آموزش‌ها با ما همراه باشید، تا انتهای این دوره به شما می‌آموزیم که چگونه ۲۵$ را به ۱,۰۰۰$ تبدیل کنید!

در آموزش کامل پوکر آنلاین چه چیزهایی فرا خواهیم گرفت؟

بسیاری از مردم عقیده دارند که پوکر نوعی قمار است و تماما به شانس وابسته است. اما اولین چیزی که باید بپذیرید این است که برد و باخت شما در این بازی در درازمدت کاملا به سطح مهارت شما وابسته است.

آیا فکر می‌کنید که بازیکنان حرفه‌ای صرفا خوش‌شانس بوده‌اند و سال‌ها به این شکل کسب درآمد کرده و به دلیل خوش‌شانسی بیش از حد در تورنومنت‌های پیاپی رتبه آورده‌اند؟ خیر، آن‌ها از استراتژی‌هایی استفاده می‌کنند که شانس برد خود را تا جایی که می‌توانند افزایش دهند.

در این سری مقالات راه و روش درست و اصولی و تمام اطلاعات و ابزاری که در این مورد نیاز دارید را به شما ارائه می‌کنیم:

  • چگونه میز درستی را برای رسیدن به حداکثر سود انتخاب کنیم
  • نحوه درست مدیریت سرمایه (بانکرول)
  • استراتژی‌های پری-فلاپ شامل انتخاب دست‌ها و برتری پوزیشن‌ها
  • استراتژی‌های بازی بعد از فلاپ و بررسی احتمالات و الگوهای شرطبندی
  • روانشناسی پوکر و نحوه تحلیل حریف
  • استراتژی‌های پیشرفته پوکر
  • چالش بانکرولی که در انتهای آن ۲۵$ را به ۱,۰۰۰$ تبدیل خواهید کرد

چالش پوکر: تبدیل کردن ۲۵$ به ۱,۰۰۰$

هدف اصلی این آموزش‌ها این است که استراتژی پوکر ثابت و قوی‌ای داشته باشید. ما تمام اطلاعات و ابزار لازم را به شما خواهیم داد و در طول این دوره قدم به قدم تمامی نکاتی را که باید برای تبدیل کردن ۲۵ دلار به ۱۰۰۰ دلار بدانید را به توضیح می‌دهیم.

تبدیل کردن ۲۵$ به ۱,۰۰۰$، شوخی می‌کنید؟ نه، مطمئنا خیر. دلایلی را که برای ارائه این چالش بانکرول داریم:

انگیزه – در طول این دوره مشاهده خواهید کرد که سرمایه شما در حال افزایش است و هدف مشخصی را در هر درس به شما می‌دهیم تا به هیچ‌وجه احساس ناامیدی نداشته باشید.

تجربه – صرفا مطالعه کردن شما را به سود نخواهد رساند، ما می‌خواهیم که تمرین کنید، یاد بگیرید و سبک جدیدی برای بازی خود به وجود بیاورید. در نقاط مشخصی از شما می‌خواهیم که چیزی که یاد گرفتید روی میزهای پوکر اجرا کنید و ببینید که در زندگی واقعی چه اتفاقی خواهد افتاد.

درک کردن – یادگیری و در ذهن داشتن استراتژی‌ها یک بحث است، اما بحث مهمتر درک مفاهیم پشت پرده استراتژی‌ها و اینکه آن‌ها چگونه باعث بردتان می‌شود است. در این آموزش استراتژی‌های مفیدی را ارائه می‌دهیم که پس از پایان با داشتن درک درست می‌توانید به نحوی که می‌خواهید آن‌ها را با سبک بازی خود تطبیق دهید.

اگر می‌خواهید این دوره را شروع کنید، در انجام آن جدی باشید، مطمئنا پس از اتمام درک دقیق و اصولی از پوکر داشته و اگر مسائل را به درستی انجام دهید سرمایه ۱,۰۰۰$ خواهید داشت که می‌توانید با آن ادامه مسیر را طی کنید.

بت کردن در پوکر

چگونه دوره آموزش برد در پوکر آنلاین را دنبال کنیم؟

به نحوی که دوست دارید عمل کنید، برخی افراد ممکن است در زمان کوتاهی آن را به پایان برسانند و برخی دیگر در زمان‌های طولانی‌تر. عجله‌ای در کار نیست، فقط دقت کنید که استراتژی را به شکل کاملی فرا گرفته‌اید و اگر نیاز داشتید می‌توانید سوالات خود را مطرح کنید تا به آن‌ها پاسخ داده شود.

همچنین توافقنامه زیر را در نظر داشته باشید:

«من این آموزش را دنبال می‌کنم و استراتژی‌ها و قواعد را دقیقا به همان شکلی که گفته شده انجام خواهم داد و از مسیر خارج نخواهم شد. اگر استراتژی‌ها را انجام دادم و از آن‌ها راضی نبودم می‌توانم به همان نحوی که در گذشته بازی می‌کردم ادامه دهم، اما نهایت تلاش خود را خواهم کرد.» 

اگر تمام تلاش خود را در اینباره نکنید ادامه دادن این آموزش کاملا بی‌معنی خواهد بود و به هدف خود نخواهید رسید. استراتژی‌ها را همانگونه که هستند دنبال کنید و از سایت پوکرآنلاینی استفاده کنید که منطبق با خواسته‌های شما باشد.

همچنین مسائل دیگری که باید در نظر داشته باشید:

 1. این آموزش بر پایه پوکر تگزاس هولدم نوشته شده است.
 2. شما باید با قوانین ابتدایی پوکر و اصول اولیه آشنایی داشته باشید.

آموزش کامل برد در پوکر آنلاین

حرفه‌ای عمل کنید!

شکی نیست که پول بسیار زیادی در پوکر آنلاین در گردش است، مسابقات اینترنتی در هر ساعتی در حال برگذاری هستند و جوایز شگفت‌انگیزی را به افراد پیشنهاد می‌دهند. از بزرگترین مسابقات، WSOP می‌باشد که بیش از ده‌ها میلیون دلار را به عنوان جایزه در نظر می‌گیرد. میلیونرهایی در پوکر آنلاین وجود دارند که در پوکر لایو هیچوقت نمی‌توانستند به وجود بیایند!

در سال‌های اخیر پوکر رشد زیادی در جهان داشته و مورد علاقه‌ی بسیاری از افراد است. تعداد بازیکنان نیز به شکل خارق‌العاده‌ای در حال افزایش است. دلایل اصلی این موضوع عبارتند از:

 • پوکر اینترنتی – رشد اینترنت باعث شد تا در هر ساعتی از شبانه‌روز بتوانید وارد بازی‌ها شوید و دیگر مثل گذشته به کازینو احتیاجی نیست.
 • فعالیت رسانه‌ها – همانطور که می‌دانید این روزها در بیشتر شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها در مورد مسابقات پوکر صحبت می‌شود. حتی شبکه‌های تلویزیونی مختص پوکر نیز وجود دارند. این مسائل باعث می‌شود که بازیکنان جدید استراتژی‌ها و قوانین را به خوبی یاد بگیرند و تشویق شوند تا خودشان آن‌ها را امتحان کنند.

این حجم از بازیکنان جدید باعث به وجود آمدن دریایی مملو از ماهی‌ها (فیش‌پلیرها) می‌شود که نمی‌دانند چگونه باید برنده شوند.

یک فیش‌پلیر کسی است که هیچ استراتژی‌ای برای بازی نداشته و صرفا در حال قمار کردن است. به عبارت دیگر آن‌ها صرفا به شانس وابسته‌اند و به آدزها توجهی ندارند.

ریاضیات در پوکر

اما یک کوسه (پوکر شارک) کسی است که استراتژی درستی داشته و می‌داند که چه زمانی باید چگونه عمل کند. این افراد ماهی‌ها را شکار می‌کنند و به همین دلیل است که عمدتا برنده هستند.

اگر بخواهیم اصطلاحات را برایتان ساده کنیم باید بگوییم که در پوکر به یک بازیکن بد «فیش» (به معنای ماهی) و به یک بازیکن خوب «شارک» (به معنای کوسه) می‌گویند.

این دوره شما را به یک شارک تبدیل خواهد کرد! شما خواهید فهمید که با چه دست‌هایی و چگونه باید وارد بازی شوید و درنهایت هیچگاه پول خود را بی‌دلیل به باد نمی‌دهید!


حال اگر آمادگی لازم را دارید، سراغ درس اول می‌رویم!

آموزش کامل پوکر آنلاین – درس اول

دیدگاهتان را بنویسید

error: !در صورت نیاز به کپی مطالب با ما تماس بگیرید